Endüstriyel İnşaat, Efektif Çözümler ile Birleşti. 

Cekiz İnşaat açıldığı günden bu yana, siz değerli müşterilerimizin sadece yaşam alanlarını inşaa etmez aynı zamanda sektöründe zor yada çözüm gerektiren tüm inşaat işleriyle ilgili sizlere efektif çözümler bulur. Gerek yurtiçi, gerek yurt dışında onlarca proje bitirmiştir. Her tip konforlu ve efektif alanlar inşaa ederek, hayatınıza doğru şekilde girmeyi amaçlamıştır.


 • Nitelikli Yapı Projeleri

  Dünya'nın dört bir yanında, Moskovo'dan İstanbul'a, Katar'dan Ankara'ya kadar her yerde yaşanabilir alanlar konusunda size efektif yaklaşım anlayışıyla, kalite ve lüksü size birlikte sunar.

  Devam Et

 • Endüstriyel İnşaat Çözümleri

  Bulunduğunuz sektörde size özel çözümler mi arıyorsunuz? Aradığınız tüm endüstriyel inşaat çözümleri uzman kadrosu, deneyimli personeli ile Cekiz İnşaat farkıyla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor. Zor ya da imkansız gibi görünen tüm inşaat çözümleri için Cekiz İnşaat sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

  Devam Et

 • Yaşam Alanınıza Değer Katıyoruz 

  Yaşadığınız yer önemlidir. Size özel tasarımlar, size özel çözümler ile lüksü efektif çözümlerle birleştiriyoruz. Dünya'nın her yerinde yaptığımız gibi...

  Devam Et

Anahtar Teslim Proje Hizmetleri Sunuyoruz.

Nitelikli iş için bir çok değere ihtiyaç vardır. Bir tanesi bile eksik ya da fazla olması işinizin aksamasına ya da bir çok farklı sebepten zarar görmenize sebep olabilir. Biz tecrübemiz ve benzersiz mühendis kadromuz ile siz değerli müşterilerimize; efektif, kaliteli, uygun fiyatlı ve verimli hizmet sunmaktayız. Dünyanın heryerinde örnek olmuş projelerimiz ve yaptığımız benzersiz çözümlerimiz ile endüstriyel ve yapı inşaatının aranan firması olmaya devam edeceğiz.

Ulaşılması Zor, Yapılması İmkansızsa

Bugüne kadar bulduğumuz endüstriyel çözümler ile değerli müşterilerimizi şaşırtmaya devam ettik. Ancak bugünden sonra daha çok şaşırtacağız sizi. Çünkü biz hergün, bir önceki deneyimimizin üzerine daha fazla şey koyarak ilerliyoruz. Cekiz, inşaatı elektromekanik ile birleştirip, sizin için zor ya da yapılması imkansız ne varsa ona talip oluyor.